PopyPara Cashback

PopyPara Cashback ile anında öde, anında kazan.

Ayrıcalıkların dünyası PopyCard ile dilediğin zaman dilediğin yerden netflix, youtube ve daha birçok marka, ürün ve hizmetlere harcamanı yap anında sabit oranlarla anında nakit kazan.

Ayrıcalıkların dünyası PopyPara Cashback ile harcadıkca anında kazan!

Banka Kartınızdan daha fazlasını istiyorsanız, anında nakit iade yapan, herhangi bir kart değil sana kazandıran kart PopyCard ile özgürlüğü her anda ve her alanda yaşa. PopyCard ile yapacağınız alışveriş ve harcamalarda aşağıdaki bulunan anlaşmalı markalar, işyerleri, kurum yada kuruluşlar ile yapacağın her harcamada ilgili kampanya detayında belirtilen sabit oranda nakit iaden hemen anında cüzdanında.

cashback2.5
En Ayrıcalıklı Dünya! Popy'de
Efsane Cashback!

Popy Card ile inanılması zor ama gerçek bir özellikten bahsediyoruz!
Her harcamanda %2,5 cashback sadece Popy'de seni ve cebini düşünen cüzdan Popy'i şimdi indir!

Kampanya Detayı
youtube
Youtube İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy Kartını Youtube uygulamasına girerek abonelik kısmında kayıt yap, her ay ödeme yaparken veya yıllık ödemelerinde anında ödediğin paranın yarısı hesabına geri yatsın!

Kampanya Detayı
netflix
Netflix İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy Kartını Netflix uygulamasına girerek abonelik kısmında kayıt yap, her ay ödeme yaparken veya yıllık ödemelerinde anında ödediğin paranın yarısı hesabına geri yatsın!

Kampanya Detayı
cashback2.5
Amazon Prime Video İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy Kartını Amazon prime uygulamasına girerek abonelik kısmında kayıt yap, her ay ödeme yaparken veya yıllık ödeme yaparken anında harcamanın cashback'i hesabına anında geri yatsın!

Kampanya Detayı
youtube
Disney Plus İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy Kartını Disney plus uygulamasına girerek abonelik kısmında kayıt yap, her ay ödeme yaparken veya yıllık ödemelerinde anında ödediğin paranın yarısı hesabına geri yatsın!

Kampanya Detayı
netflix
Spotify İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy Kartını Spotify uygulamasına girerek abonelik kısmında kayıt yap, her ay ödeme yaparken veya yıllık ödemelerinde anında ödediğin paranın yarısı hesabına geri yatsın!

Kampanya Detayı
dumankayaritim
Dumankaya Ritim İstanbul Aidat Ödemeleri İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy kartını Dumankaya Ritim İstanbul aidat ödemelerinde kullan, ödeme yaparken anında ödediğin paranın % 5 i hesabına geri yatsın!

Kampanya Detayı
mekrotik
Mekrotik Ödemeleri İçin Tüm Kullanıcılara
Efsane Cashback!

Şimdi Popy kartını Mekrotik ödemelerinde kullan, ödeme yaparken anında ödediğin paranın % 2.5 u hesabına geri yatsın!

Kampanya Detayı

Kullanım Koşulları

  • 1. Cashback Programı, Yer alan markalar, işyerleri, kurum yada kuruluşlar ve/veya kategorilerde yaptığın harcamanın belirli bir oranının PopyPara cüzden hesabına bakiye olarak iadesi kampanyasıdır.
  • 2. Cashback Programı’ndan yararlanmak için onaylı yada sözleşmeli hesap sahibi olman gerekir.
  • 3. Bu sayfadan en çok kazanabileceğin tutarı ve oranı takip edebilirsin.
  • 4. PopyPara en çok tutar ve oranlarda her zaman değişiklik yapabilir. Bir işyerini markalar, işyerleri, kurum yada kuruluşlar her zaman programdan çıkarabilir yada yenilerini ekleyebilir. Kazanımların sürekli cüzdanında harcamadıkça kalır.
  • 5. Kazanç sağladığın bir harcamanın iptali/iadesi halinde kazandığın kazanç tutarı da PopyPara’ya iade edilir.
  • 6. Ödeme yaptığın markalar, işyerleri, kurum yada kuruluşlar tarafından iadenin sana farklı bir ödeme yöntemi ile yapılması halinde (nakit, havale, hediye çeki vb.) ödenen kazanç tutarı PopyPara hesabından tahsil edilir.
  • 7. Belirli bir markalar, işyerleri, kurum yada kuruluşlar yapılan harcamalardan kazanç sağlayabilmen için harcama yapılan işyerinin MCC (Üye işyeri kategori) bilgisi ve işlem açıklama bilgisi dikkate alınır.Üye işyeri kategori bilgisi yanlış tanımlanmış markalar, işyerleri, kurum yada kuruluşlar yapılan alışverişlerde ya da işlem açıklama bilgisi yanlış gelen işlemlerde kazanç ödemeni yapamayabiliriz.
  • 8. Cashback Programı’nı suistimal ettiğini tespit eder veya suistimale yönelik kullanımın olduğu tespit edildiğinde nakit iade tutarını ödenmeyebilir, ödemesi gerçekleşti ise Popy Yazılım Bilişim Hizmetleri Ltd Şti. olarak iadesini talep edebiliriz.
  • 9. Popy Yazılım Bilişim Hizmetleri Ltd Şti. Cashback Programındaki 2. ve 3. taraflara bildirmeksizin değiştirebilir, kaldırabilir ve bu hakkını saklı tutar.